Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka Kowalewice Włościańskie

Kowalewice Włościańskie, mazowieckie

  • 145 000 zł
  • 1 749 m²
  • 82,90 zł/m²

Działka Kowalewice Włościańskie

Kowalewice Włościańskie, mazowieckie

zaktualizowane:
17 lutego 2026

145 000 zł

1 749 m²

82,90 zł/m²

Działka Kowalewice Włościańskie

Zaktualizowane: 17 lutego 2026

145 000 zł 1 749 m² 82,90 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 145 000 zł (82,90 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 749 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 48m; szerokość: 40m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: BSC Nieruchomości, zaktualizowane: 17.02.2026
  •   numer ogłoszenia: 799842

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Piękna działka z funkcjonalnym domem, położona w zacisznej części Kowalewic Włościańskich z dostępem do gminnej drogi.

Nieruchomość ma kształt dużego czteroboku z przybliżonymi wymiarami 40m na 48m o powierzchni blisko 1750 m2.

Na działce są dostępne media: prąd z zakładu energetycznego oraz woda z miejskiego wodociągu.
Teren działki został starannie zaplanowany i zagospodarowany, co sprawiło, że jest przyjemną oaza i miejscem na odpoczynek i relaks. (...)

Kontakt

Agent

Marcin Krasnodębski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Marcin Krasnodębski